Zdravie

Obnovenie mužskej sily..:)

S vekom u  väčšiny mužov pribúdajú určité problémy s potenciou. Ak ich nechcete riešiť na chirurgii,dobre je  vyskúšať tradičné recepty o obnovení mužskej sily, ktoré môžu byť oveľa efektívnejšie ako niektoré lieky.

 

Takýmito prostriedkami sú , najmä vlašské orechy, ktoré sa v starovekom Grécku volali jedlo bohov. V skutočnosti, oni majú vynikajúce nutričné ​​a stimulujúce vlastnosti. Avšak, aby sa zvýšil ich vplyv na prostatu, mali by byť zmiešané s prírodným medom.

100 g vlašských orechov- jadierok sa zmieša s 2 lyžicami tekutého medu. Hmota sa odporúča, aby bola po dobu 24 hodín v chladničke, a potom užívať 1 lyžičku ráno a večer na lačný žalúdok. Treba dodať, že med výrazne zvyšuje kyslosť žalúdočnej šťavy a jód obsiahnutý vo vlašských orechoch, môže spôsobiť podráždenie tráviaceho ústrojenstva. Preto tí, ktorí trpia chorobami tráviaceho traktu, by mali užívať až po jedle. Užívať by sa malo 7-10 dní, opakovať sa môže po dvoch týždňoch. Zdroj/http://onwomen.ru/greckij-oreh-s-medom-dlya-muzhchin.html Foto/ilustračné

Tiez sa Vam moze pacit