Raňajky

Lenivá kaša v pohári na 5 spôsobov

Recept na lenivú kašu v pohári, je to ideálna veľkosť porcie pre jedného, ​​a za druhé, raňajky môžu byť vybraté z chladničky keď sa chystáte  do práce alebo školy  a za tretie, je to veľmi zdravé a výživné jedlo, pretože,  obsahuje veľké množstvo bielkovín, vápnika, vlákniny a  je takmer bez tuku a cukru.

1/4 šálky ovsených vločiek, 1/3 šálky mlieka, 1/4 šálky bieleho jogurtu, 1 lyžica pomarančového džemu, 1 lyžička medu, 1/4 šálky nasekanej mandarínky. Do uzatváracieho pohára dáme ovsené vločky, mlieko, jogurt, pomarančový džem a med. Zavrieme viečko a dobre pretrepeme, kým sa zmiešajú všetky zložky. Pridajte kúsky nakrájaných mandaríniek a jemne premiešame. Zavrieme viečkom a pohár dáme cez noc do chladničky.
1/4 šálky ovsených vločiek, 1/3 šálky mlieka, 1/4 šálky bieleho jogurtu, 1 lyžica kakaového prášku, 1 lyžička medu, 1/4 šálky nakrájanych zrelých banánov. Do pohára dáme ovsené vločky, mlieko, jogurt, kakaový prášok a med. Pohár zavrieme a dobre pretrepeme, kým sa zmiešajú všetky zložky. Pridáme nakrájané kúsky zrelých banánov a jemne premiešame. Pohár uzavrieme a dáme cez noc do chladničky.
1/4 šálky ovsených vločiek, 1/3 šálky mlieka, 1/4 šálky bieleho jogurtu, 1/2 lyžičky škorice, 1 lyžička medu, 1/4 šálky jablčné pyré alebo kompót alebo na drobno nakrájané jablko. Do pohára dáme ovsené vločky, mlieko, jogurt, škoricu a med. Pohár zavrieme a dobre pretrepeme, kým sa zmiešajú všetky zložky. Pridáme jablkový kompót a jemne premiešajte. Pohár uzavrieme a dáme cez noc do chladničky.
1/4 šálky ovsených vločiek, 1/3 šálky mlieka, 1/4 šálky bieleho jogurtu, 1 lyžička medu, 1/2 lyžičky vanilkového cukru, 1 lyžica jemne strúhanej horkej čokolády, ¼ šálky sekaných čerešní (čerstvé alebo mrazené). Do pohára dáme ovsené vločky, kokosové mlieko, jogurt, med a vanilky. Pohár zavrieme a dobre pretrepeme, kým sa zmiešajú všetky zložky. Pridáme kúsky nakrájaných čerešní a strúhanú čokoládu a jemne všetko premiešame. Pohár uzavrieme a dáme cez noc do chladničky.
1/4 šálky ovsených vločiek, 1/3 šálky mlieka, 1/4 šálky bieleho jogurtu, 1 lyžička medu, 1 lyžička kakaového prášku, ½ lyžičky instantnej kávy zriedenej v 1 polievkovej lyžici horúcej vody. Do pohára dáme ovsené vločky, kokosové mlieko, jogurt, med, kakaový prášok a instantnú kávu. Zavrieme a dobre pretrepeme, kým sa zmiešajú všetky zložky. Pohár uzavrieme a dáme cez noc do chladničky. Zdroj//cookandyou.ru

Tiez sa Vam moze pacit